Cena: |
54,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
54,00 |
zł netto |
Cena: |
66,42 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
66,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampa wyładowcza MHN-TD 70W 842 RX7s 1CT/12 928070205190 produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MHN-TD 70W 842 RX7s 1CT/12 928070205190 produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | TD |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 77 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 842 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 117 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła | 77 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 80 - 100 V |
| Pozycja pracy | p45 |
| Skuteczność świetlna | 75 lm/W |
| Strumień świetlny | 5800 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10500 h |
| Średnica | 19 mm |
| Temperatura barwowa | 4200 K |
| Trzonek | RX7s |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
f7945481b5ad4ff69d23a4a300ca48e5 -
m/download/21299101/f7945481b5ad4ff69d23a4a300ca48e5.webp [24.24 kB]
33bfff5aa3bb4b238f04a4a300ca4ef1 -
m/download/17566437/33bfff5aa3bb4b238f04a4a300ca4ef1.webp [10.71 kB]
fp928070205190-pss-pl_pl -
m/download/17566436/fp928070205190-pss-pl-pl.pdf [422.23 kB]
6c7a590d851d42e0ab55adad010500aa -
m/download/17566438/6c7a590d851d42e0ab55adad010500aa.pdf [68.48 kB]
2beab7c9a61c41d88be4adad01057560 -
m/download/17566439/2beab7c9a61c41d88be4adad01057560.pdf [352.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135