Cena: |
391,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
391,02 |
zł netto |
Cena: |
480,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
480,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Konwerter ZIGBEE 3.0 DALI CONV LI LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 21 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Konwerter sygnału |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Rodzaj sterowania | DALI |
| Szerokość | 30 mm |
| Wysokość | 21 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
asset-9894885 -
m/download/23055064/asset-9894885.pdf [848.52 kB]
asset-13085283 -
m/download/23055063/asset-13085283.pdf [5.71 MB]
asset-9894725 -
m/download/23055061/asset-9894725.pdf [3.29 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135