Cena: |
190,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
190,27 |
zł netto |
Cena: |
234,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
234,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HQI-E 400 N powlekana LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 450 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 638 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 290 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Elipsoidalny |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła | 440 W |
| Napięcie lampy | 127 - 127 V |
| Pozycja pracy | h45 |
| Skuteczność świetlna | 90 lm/W |
| Strumień świetlny | 40000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 9000 h |
| Średnica | 120 mm |
| Temperatura barwowa | 3800 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 60-69 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
asset-13056627 -
m/download/23060907/asset-13056627.pdf [154.06 kB]
asset-13042713 -
m/download/23060905/asset-13042713.pdf [173.31 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135