Cena: |
30,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,03 |
zł netto |
Cena: |
36,94 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LED PIN50 CL 4,8W 840 230V G9 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Materiał bańki | Tworzywo sztuczne |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 55 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 320.00 - 320.00 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Wielobarwny |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Inne |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 4.5 - 4.5 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 34 - 34 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 133 lm/W |
| Strumień świetlny | 600 - 600 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 17 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | G9 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 148 |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 600 lm |
Pliki do pobrania
asset-13058288 -
m/download/23058603/asset-13058288.pdf [158.18 kB]
asset-13200269 -
m/download/23058604/asset-13200269.pdf [294.34 kB]
asset-13319594 -
m/download/23058605/asset-13319594.pdf [433.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co LED PIN50 CL 4,8W 840 230V G9 LEDVANCE
Cena: |
4189brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
1167brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1588brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1175brutto |
|
0 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
1175brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135