Cena: |
120,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
120,45 |
zł netto |
Cena: |
148,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
148,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SUN@HOME Downlight Slim 85mm TW LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | F |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 4.5 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 85 mm |
| Długość wbudowania | 72 mm |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do niskonapięciowego oświetlenia linkowego | nie |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 11 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 26 |
| Montaż do podłoża | nie |
| Montaż na szynie prądowej | nie |
| Montaż na trawersie | nie |
| Montaż ścienny | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Powierzchnia szczotkowana | nie |
| Prąd znamionowy | 60.000 - 60.000 mA |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 60.000 - 60.000 mA |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Skuteczność świetlna oprawy | 37 lm/W |
| Strumień świetlny | 170 - 170 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 170 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 85 mm |
| Szerokość wbudowania | 72 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Średnica wbudowania | 72.0 - 72.0 mm |
| Średnica zewnętrzna | 85 mm |
| Temperatura barwowa | 2200 - 5000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wiele barw | Bezstopniowo |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Bezstopniowo |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
| Wysokość/głębokość | 37 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 25000 h |
Pliki do pobrania
asset-13139091 -
m/download/20261850/asset-13139091.pdf [299.36 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135