Cena: |
76,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,78 |
zł netto |
Cena: |
94,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Naświetlacz LED 10W 800lm 3000K Ciepła IP65 Szary GARDEN Flood Endura Wbijany 4058075206847 LEDVANCE
Wodoodporny wbijany Naświetlacz LED Halogen uznanej na rynku oświetleniowym marki LEDVANCE z serii ENDURA to nowoczesne oświetlenie, które cechuje się bardzo dobrą jakością emitowanego światła oraz wysoką trwałością. Profesjonalne wykonanie oraz wykorzystanie najnowszej technologii LED sprawia, że prezentowana lampa spełnia swoje zadanie nawet w najtrudniejszych warunkach.
Parametry techniczne: Naświetlacz LED 10W 800lm 3000K Ciepła IP65 Szary GARDEN Flood Endura Wbijany 4058075206847 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | F |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 10 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 44 mm |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do niskonapięciowego oświetlenia linkowego | nie |
| Klasa ochronności | I |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 278 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 278 |
| Montaż do podłoża | nie |
| Montaż na szynie prądowej | nie |
| Montaż na trawersie | nie |
| Montaż ścienny | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Odbłyśnik | Brak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Powierzchnia szczotkowana | nie |
| Prąd znamionowy | 46.000 - 46.000 mA |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 46.000 - 46.000 mA |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Regulacja | Obrotowy |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Elektroniczny układ zapłonowy (EVG) |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 80 lm/W |
| Strumień świetlny | 800 - 800 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 800 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 108 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 292 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 45 °C |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 25000 h |
Pliki do pobrania
asset-6936352 -
m/download/20272666/asset-6936352.pdf [666.54 kB]
asset-13100833 -
m/download/20272664/asset-13100833.pdf [649.43 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135