Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HGC137 MAX75W-E27 BK Oprawa zewnętrzna słupek świetlny
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość [mm] | 995 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK10 |
| alternatywny numer produktu | 871794389298300 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa ochronności | II |
| klucz do symbolu nowy | 910503676818 |
| kod celny | 94054010 |
| kod eoc - długi | 871794389298300 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Maksymalna moc źródła światła [W] | 75 W |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| minimum zamowienie | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Oprawka | E27 |
| Rodzaj oprawy | Słupek oświetleniowy |
| Średnica [mm] | 206 mm |
| Zawiera źródło światła | NIE |
| Źródło światła | Inne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135