Cena: |
70,35 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
70,35 |
zł netto |
Cena: |
86,53 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
86,53 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Statecznik elektroniczny 3/4x14W kl.II 220-240V HF-S TL5 produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Statecznik elektroniczny 3/4x14W kl.II 220-240V HF-S TL5 produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 39.0 mm |
| Wysokość [mm] | 21.5 mm |
| czas dostawy | 1 |
| Długość [mm] | 280 mm |
| Do lamp o mocy (układ 3-lampowy) [W] | 14 W |
| Do lamp o mocy (układ 4-lampowy) [W] | 14 W |
| Do lamp typu HI | Tak |
| Do lamp typu HM | Tak |
| Do lamp typu HS | Tak |
| Do lamp typu LS | Tak |
| Do lamp typu T-R | Tak |
| Do lamp typu T-U | Tak |
| Do lamp typu T16 | Tak |
| Do lamp typu T16-R | Tak |
| Do lamp typu T26 | Tak |
| Do lamp typu T38 | Tak |
| Do lamp typu T7 | Tak |
| Do lamp typu TC-D | Tak |
| Do lamp typu TC-DD | Tak |
| Do lamp typu TC-DEL | Tak |
| Do lamp typu TC-F | Tak |
| Do lamp typu TC-L | Tak |
| Do lamp typu TC-QEL | Tak |
| Do lamp typu TC-S | Tak |
| Do lamp typu TC-SEL | Tak |
| Do lamp typu TC-T | Tak |
| Do lamp typu TC-TEL | Tak |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| klasa energetyczna | 0 |
| Klasa ochronności | Brak |
| kod celny | 85041020 |
| Model | Elektroniczny |
| Model Multiwatt | Tak |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Obudowa | Obudowa metalowa |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Brak |
| Z odciążką | Tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135