Cena: |
4,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,09 |
zł netto |
Cena: |
5,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: żarówka ZSR-63 E-27 40W/230V WOJ+11705 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 40 kWh |
| Chłodna wiązka światła (ciepło odprowadzane do tyłu) | tak |
| Długość całkowita | 102 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Kolor | Biały |
| Kolor odbłyśnika | Srebro |
| Lampa neodymowa | tak |
| Moc źródła światła | 40 |
| Napięcie lampy | 230 - 230 V |
| Rodzaj odbłyśnika | Inne |
| Średnia trwałość znamionowa | 2000 h |
| Średnica | 63 mm |
| Światłość | 200 cd |
| Trzonek | E27 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135