Cena: |
7,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,37 |
zł netto |
Cena: |
9,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ŚWIETLÓWKA KOMPAKTOWA 2G11 18W/4P/840 PL-L WOJ20911 Spectrum Led
http://www.spectrumled.pl/en/product/data_sheet/WOJ+20911
Parametry techniczne: ŚWIETLÓWKA KOMPAKTOWA 2G11 18W/4P/840 PL-L WOJ20911 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 18 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 226 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Kolor | Biały |
| Moc źródła światła | 18 W |
| Strumień świetlny | 1210 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 43 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Trzonek | 2G11 (4-pinowy) |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Zintegrowany zapłonnik | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135