Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DPRO MTW 20W/865 220-240V E27
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| barwa światła | 6500 |
| Klasa energetyczna | A |
| klasa energetyczna | A |
| Moc źródła światła [W] | 20 W |
| Strumień świetlny [lm] | 1300 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 8000 h |
| Średnica [mm] | 54 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 6500 K |
| Trzonek | E27 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135