Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: FH 14W/67 HE FLH1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 67 |
| Długość [mm] | 549 mm |
| długość opakowania [m] | 0.570 |
| Do opraw z ochroną przed eksplozją | TAK |
| Do oświetlenia awaryjnego | TAK |
| Klasa energetyczna | B |
| klasa energetyczna | B |
| klasa energooszczędności | B |
| kod celny | 85393110 |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Pręt |
| Lampa o pełnym widmie światła | TAK |
| moc [w] | 14 |
| Moc źródła światła [W] | 14 W |
| napięcie [v] | - |
| Ochrona antyrozpryskowa | TAK |
| Pasek zapłonowy | TAK |
| Praca bez zapłonnika | TAK |
| Strumień świetlny [lm] | 300 lumen |
| Szybki zapłon | TAK |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 24000 h |
| Średnica rury [mm] | 16 mm |
| Trzonek | G5 |
| trzonek | G5 |
| Zastosowanie | Ogólne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin [kWh] | 16 kilowatogo |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135