Cena: |
962,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
962,67 |
zł netto |
Cena: |
1184,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 184,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Statecznik transformator rtec,1000W BHL 1000L78 230-240V PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do lamp o mocy (układ 1-lampowy) | 1000 - 1000 W |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | Brak |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 207 mm |
| Do lamp o mocy | 1000 - 1000 W |
| Do lamp typu HI | nie |
| Do lamp typu HM | tak |
| Do lamp typu HS | nie |
| Do lamp typu LS | nie |
| Do lamp typu T-R | nie |
| Do lamp typu T-U | nie |
| Do lamp typu T16 | nie |
| Do lamp typu T16-R | nie |
| Do lamp typu T26 | nie |
| Do lamp typu T38 | nie |
| Do lamp typu T7 | nie |
| Do lamp typu TC-D | nie |
| Do lamp typu TC-DD | nie |
| Do lamp typu TC-DEL | nie |
| Do lamp typu TC-F | nie |
| Do lamp typu TC-L | nie |
| Do lamp typu TC-QEL | nie |
| Do lamp typu TC-S | nie |
| Do lamp typu TC-SEL | nie |
| Do lamp typu TC-T | nie |
| Do lamp typu TC-TEL | nie |
| Do wielu źródeł światła | 1 - 1 |
| Klasa ochronności | Brak |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Konwencjonalny |
| Model Multiwatt | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Obudowa | Zamknięta |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Szerokość | 117 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Wysokość | 102 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
GRDD1_BHL-HP -
m/download/23690677/grdd1-bhl-hp.webp [4.43 kB]
GDWD1_BHL-HP_L02_L43_L78 -
m/download/23690678/gdwd1-bhl-hp-l02-l43-l78.webp [1.96 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690680/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
913700217503-BSN-1000-L78-230-240V-50Hz-HP-257-CB -
m/download/23690679/913700217503-bsn-1000-l78-230-240v-50hz-hp-257-cb.pdf [3.46 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135