Cena: |
287,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
287,00 |
zł netto |
Cena: |
353,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
353,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa sodowa GX12-1 100W 2500K MASTER SDW-TG Mini White SON PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 109 kWh |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła | 102.0 W |
| Model | Przezroczysty |
| Nie zawiera rtęci | nie |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 52 lm/W |
| Strumień świetlny | 5300 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 20 mm |
| Temperatura barwowa | 2500 K |
| Trzonek | GX12-1 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
LRDD1_SDW-TG -
m/download/23690110/lrdd1-sdw-tg.webp [2.21 kB]
928158905131_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690109/928158905131-eu-pl-pl-prof.fp [412.96 kB]
Label_473402_big_color -
m/download/23690112/label-473402-big-color.pdf [68.69 kB]
Fiche_473402_pl -
m/download/23690113/fiche-473402-pl.pdf [350.58 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690114/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-SDW-003 -
m/download/23690111/gl-hid-sdw-003.pdf [279.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135