Cena: |
268,97 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
268,97 |
zł netto |
Cena: |
330,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
330,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Źródło światła MASTERC CDM-R111 35W/942 GX8,5 24st. 1CT PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | R111 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 40 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 942 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 95 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | tak |
| Filtr UV | tak |
| Kąt rozsyłu światła | 23 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 39.1 W |
| Napięcie lampy | 78 - 94 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Rodzaj odbłyśnika | Inne |
| Skuteczność świetlna | 35 lm/W |
| Strumień świetlny | 2150 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 9000 h |
| Średnica | 111 mm |
| Światłość | 8000 cd |
| Temperatura barwowa | 4200 K |
| Trzonek | GX8,5 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | nie |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-R111_GX85 -
m/download/22797830/lrdd1-cdm-r111-gx85.webp [20.82 kB]
928096505330_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22797829/928096505330-eu-pl-pl-prof.fp [597.62 kB]
Label_473358_big_color -
m/download/22797831/label-473358-big-color.pdf [69.79 kB]
Fiche_473358_pl -
m/download/22797832/fiche-473358-pl.pdf [382.66 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22797833/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135