Cena: |
1837,62 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 837,62 |
zł netto |
Cena: |
2260,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 260,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa MASTER MHN-SA 2000W/956 400V XW HO UNP/1 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 2304 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 956 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość całkowita | 368 mm |
| Filtr UV | nie |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła | 2095 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 185 - 220 V |
| Pozycja pracy | p15 |
| Skuteczność świetlna | 108 lm/W |
| Strumień świetlny | 226000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 5000 h |
| Średnica | 37 mm |
| Temperatura barwowa | 5600 K |
| Trzonek | X830R |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
lrdd1_mhn-sa_x830r -
m/download/23690363/lrdd1-mhn-sa-x830r.webp [3.20 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690365/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-QMH-003 -
m/download/23690364/gl-hid-qmh-003.pdf [284.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135