Cena: |
22,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,00 |
zł netto |
Cena: |
27,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: MASTERL ES 45W GU5.3 12V 36D 1CT/4X5F produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: MASTERL ES 45W GU5.3 12V 36D 1CT/4X5F produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 48 kWh |
| ANSI | EXN |
| Chłodna wiązka światła (ciepło odprowadzane do tyłu) | tak |
| Długość całkowita | 46 mm |
| Filtr UV | tak |
| Kąt rozsyłu światła | 36 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Kolor | Brak |
| Ksenon | tak |
| Lampa neodymowa | nie |
| Moc źródła światła | 45 W |
| Napięcie lampy | 12 - 12 V |
| Rodzaj odbłyśnika | Szkło |
| Szybka ochronna | tak |
| Średnia trwałość znamionowa | 5000 h |
| Średnica | 51 mm |
| Światłość | 2850 cd |
| Technika niskociśnieniowa | nie |
| Technika podczerwieni (IRC) | tak |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | GU5,3 |
| Żarnik pionowy (osiowy) | tak |
Pliki do pobrania
bc3e653b-1093-4c0d-80f9-a4a300ba784f_96 -
m/download/21469000/bc3e653b-1093-4c0d-80f9-a4a300ba784f-96.gif [176.55 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135