Cena: |
172,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
172,20 |
zł netto |
Cena: |
211,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
211,80 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BHL 250 K307-A2 230/240V 50Hz BC2-134 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do lamp o mocy (układ 1-lampowy) | 250 - 250 W |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | Brak |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 134 mm |
| Do lamp o mocy | 250 - 250 W |
| Do lamp typu HI | tak |
| Do lamp typu HM | tak |
| Do lamp typu HS | nie |
| Do lamp typu LS | nie |
| Do lamp typu T-R | nie |
| Do lamp typu T-U | nie |
| Do lamp typu T16 | nie |
| Do lamp typu T16-R | nie |
| Do lamp typu T26 | nie |
| Do lamp typu T38 | nie |
| Do lamp typu T7 | nie |
| Do lamp typu TC-D | nie |
| Do lamp typu TC-DD | nie |
| Do lamp typu TC-DEL | nie |
| Do lamp typu TC-F | nie |
| Do lamp typu TC-L | nie |
| Do lamp typu TC-QEL | nie |
| Do lamp typu TC-S | nie |
| Do lamp typu TC-SEL | nie |
| Do lamp typu TC-T | nie |
| Do lamp typu TC-TEL | nie |
| Do wielu źródeł światła | 1 - 1 |
| Klasa ochronności | Brak |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Konwencjonalny |
| Model Multiwatt | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Obudowa | Szczelna |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Szerokość | 76 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Wysokość | 65 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
GRDD1_BHL-BC_0001 -
m/download/22798171/grdd1-bhl-bc-0001.webp [77.58 kB]
913700278026_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22798170/913700278026-eu-pl-pl-prof.fp [425.47 kB]
GDWD1_BHL-BC_0003 -
m/download/22798172/gdwd1-bhl-bc-0003.webp [5.10 kB]
GDWD1_BHL-BC_0004 -
m/download/22798173/gdwd1-bhl-bc-0004.webp [5.25 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22798174/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135