Cena: |
104,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
104,96 |
zł netto |
Cena: |
129,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
129,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa 35W G12 85V 3000K barwa ciepła przeźroczysta MASTERColour CDM-T Elite 8727900911374 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 40 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 930 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 99 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 39.1 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 80 - 90 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Skuteczność świetlna | 104 lm/W |
| Strumień świetlny | 4050 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 20000 h |
| Średnica | 19 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | G12 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-T-E_0004 -
m/download/23690257/lrdd1-cdm-t-e-0004.webp [2.51 kB]
928185205131_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690256/928185205131-eu-pl-pl-prof.fp [436.71 kB]
Label_473258_big_color -
m/download/23690259/label-473258-big-color.pdf [68.52 kB]
Fiche_473258_pl -
m/download/23690260/fiche-473258-pl.pdf [371.14 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690261/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHI-003 -
m/download/23690258/gl-hid-cmhi-003.pdf [317.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135