Cena: |
109,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
109,10 |
zł netto |
Cena: |
134,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
134,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BHL 250 K202-A2 230V 50Hz BC2-126 produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: BHL 250 K202-A2 230V 50Hz BC2-126 produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do lamp o mocy (układ 1-lampowy) | 250 - 250 W |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | Brak |
| Długość | 126 mm |
| Do lamp o mocy | 250 - 250 W |
| Do lamp typu HI | tak |
| Do lamp typu HM | tak |
| Do lamp typu HS | nie |
| Do lamp typu LS | nie |
| Do lamp typu T-R | nie |
| Do lamp typu T-U | nie |
| Do lamp typu T16 | nie |
| Do lamp typu T16-R | nie |
| Do lamp typu T26 | nie |
| Do lamp typu T38 | nie |
| Do lamp typu T7 | nie |
| Do lamp typu TC-D | nie |
| Do lamp typu TC-DD | nie |
| Do lamp typu TC-DEL | nie |
| Do lamp typu TC-F | nie |
| Do lamp typu TC-L | nie |
| Do lamp typu TC-QEL | nie |
| Do lamp typu TC-S | nie |
| Do lamp typu TC-SEL | nie |
| Do lamp typu TC-T | nie |
| Do lamp typu TC-TEL | nie |
| Do wielu źródeł światła | 1 - 1 |
| Klasa ochronności | Brak |
| Model | Konwencjonalny |
| Model Multiwatt | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Obudowa | Szczelna |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Bez ściemniania |
| Szerokość | 76 mm |
| Wysokość | 65 mm |
| Z odciążką | nie |
Pliki do pobrania
19ab261f-d19f-4adb-b11c-a49d00b1508b_96 -
m/download/21611597/19ab261f-d19f-4adb-b11c-a49d00b1508b-96.gif [132.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135