Cena: |
1275,88 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 275,88 |
zł netto |
Cena: |
1569,33 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 569,33 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DALI SWITCH SO 3X6A LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 62 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Konwerter sygnału |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Rodzaj sterowania | DALI |
| Szerokość | 54 mm |
| Wysokość | 62 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
asset-296568 -
m/download/23061874/asset-296568.pdf [741.77 kB]
asset-295956 -
m/download/23061873/asset-295956.pdf [178.39 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135