Cena: |
825,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
825,83 |
zł netto |
Cena: |
1015,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 015,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Czujnik ruchu o dużym zakresie detekcji VISION sensor LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 40 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Czujnik obecności |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Szerokość | 115.6 mm |
| Średnica | 116 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
asset-296538 -
m/download/23055651/asset-296538.pdf [546.76 kB]
asset-3678559 -
m/download/23055652/asset-3678559.pdf [955.21 kB]
asset-296080 -
m/download/23055649/asset-296080.pdf [331.22 kB]
asset-296456 -
m/download/23055650/asset-296456.pdf [483.01 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135