Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LF1200-G3-827-09 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna moc zestawu | 80.1 W |
| Minimalny kąt zgięcia | 20 mm |
| Żywotność znamionowa L80/B10 przy 25°C | 60000 h |
| Żywotność znamionowa L90/B10 przy 25°C | 60000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Długość | 9000 mm |
| Długość pojedynczego segmentu | 100 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Klasa efektywności energetycznej zamontowanego źródła światła | A++, A+, A (LED) |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba źródeł światła na metr | 70 |
| Liczba źródeł światła na stopę | 21 |
| Moc lampy na metr | 8.9 W |
| Moc lampy na stopę | 2.7 W |
| Model | Taśma |
| Model samoprzylepny | tak |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Strumień świetlny na metr | 1200 lm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Typ połączenia | Inne |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 1.4 mm |
| Z końcówką | nie |
| Z pokrywą ochronną | nie |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B10 przy 25 °C | 60000 h |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 60000 h |
| Żywotność znamionowa L80/B50 przy 25 °C | 60000 h |
| Żywotność znamionowa L90/B50 przy 25 °C | 60000 h |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co LF1200-G3-827-09 LEDVANCE
Polecane
Cena: |
2831brutto |
|
22 szt |
24h |
|
62 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135