Cena: |
3,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,06 |
zł netto |
Cena: |
3,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 230V 1W kula biała PCV zimna WOJ+11794 Spectrum Led
Źródło LED KULKA 1 W o trzonku E-27 oraz o kulistym kształcie. Jest wyjątkowo oszczędne w eksploatacji - ich moc to 1 W. Świeci światłem o zimnej barwie (6000K), która sprawdzi się w pomieszczeniach, w których musimy być najbardziej skupieni i skoncentrowani, np. na technicznych stanowiskach pracy. Szeroki kąt świecenia 270° zapewnia równomierne oświetlenie pomieszczeń. Parametr Wartość
Moc 1 W
Prąd 50 mA
Napięcie 230 V
Klasa energetyczna G
Zużycie energii 1 kWh/1000h
Częstotliwość 50 Hz
Zasilacz w komplecie +
Współczynnik mocy 0.4
Strumień świetlny użytkowy 40 lm (360)°
Strumień świetlny 40 lm (360)°
Skuteczność świetlna 40 lm/W
Barwa światła Zimna
Kąt rozsyłu światła 270 °
Zakres temperatur pracy -20/+40 °C
Trwałość 17000 h
Trzonek E-27
Waga 0.02 kg
Zastosowanie INT
Gwarancja 2 lata
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 230V 1W kula biała PCV zimna WOJ+11794 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 1 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 70 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Kulisty |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 45 mm |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/16722608/karta-katalogowa-en.pdf [858.29 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16722609/karta-katalogowa-de.pdf [857.90 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16722610/karta-katalogowa-pl.pdf [858.89 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED E27 230V 1W kula biała PCV zimna WOJ+11794 Spectrum Led
Cena: |
718brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
3446brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
872brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
110 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1206brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1035brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
1454brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
1935brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
662 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
36 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
908brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1170brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Polecane
Cena: |
468brutto |
|
708 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135