Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Żarówka halogenowa - 41970SP UVS 20W 12V BA15D FS1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chłodna wiązka światła (ciepło odprowadzane do tyłu) | NIE |
| Długość całkowita [mm] | 50 mm |
| długość opakowania [m] | 0.062 |
| Filtr UV | TAK |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 8 ° |
| klasa energetyczna | B |
| klasa energooszczędności | B |
| kod celny | 85392198 |
| moc [w] | 20,00 |
| Moc źródła światła [W] | 20 W |
| napięcie [v] | - |
| Napięcie lampy [V] | 12 V |
| Rodzaj odbłyśnika | Aluminium |
| Średnica [mm] | 70.5 milimetr |
| Światłość [cd] | 7700 cd |
| Technika niskociśnieniowa | TAK |
| Technika podczerwieni (IRC) | NIE |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Trzonek | BA15d |
| trzonek | BA15d |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135