Cena: |
192,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
192,76 |
zł netto |
Cena: |
237,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
237,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: AQUATIQUE 3 LED CREE 60st 230V 9W IP44 150x500MM WW OGRODOWE SLI011003WW Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Barwa światła | Biały |
| Klasa ochronności | I |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | Inne |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj oprawy | Słupek oświetleniowy |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 450 lm |
| Szerokość | 150 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 3200 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/16729204/karta-katalogowa-en.pdf [742.26 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16729205/karta-katalogowa-de.pdf [742.53 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16729206/karta-katalogowa-pl.pdf [743.54 kB]
_SLI011003WW -
m/download/18668267/sli011003ww.pdf [741.69 kB]
AQUATIQUE_SLI011003WW -
m/download/18668268/aquatique-sli011003ww.pdf [742.60 kB]
AQUATIQUE_3_LED_CREE_60ST_230V_9W_IP44_150X500MM_WW_OGRODOWE_SLI011003WW -
m/download/18668269/aquatique-3-led-cree-60st-230v-9w-ip44-150x500mm-ww-ogrodowe-sli011003ww.pdf [743.61 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135