Cena: |
89,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
89,50 |
zł netto |
Cena: |
110,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
110,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa sodowa E40 400W 2000K MASTER SON-T PIA Plus PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 408 kWh |
| Długość całkowita | 283 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła | 408.0 W |
| Model | Przezroczysty |
| Nie zawiera rtęci | nie |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 137 lm/W |
| Strumień świetlny | 55900 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 36000 h |
| Średnica | 48 mm |
| Temperatura barwowa | 2000 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
lrdd1_son-tpia -
m/download/23689922/lrdd1-son-tpia.webp [2.46 kB]
928144809227_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23689921/928144809227-eu-pl-pl-prof.fp [529.73 kB]
Label_473369_big_color -
m/download/23689924/label-473369-big-color.pdf [68.79 kB]
Fiche_473369_pl -
m/download/23689925/fiche-473369-pl.pdf [335.43 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23689926/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-HPS-003 -
m/download/23689923/gl-hid-hps-003.pdf [299.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135