Cena: |
61,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
61,51 |
zł netto |
Cena: |
75,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
75,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MASTER SON PIA Plus 400W 220 E40 1SL/12 928153409830 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| czas dostawy | 3 |
| Długość całkowita [mm] | 278 mm |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A++ |
| klasa energetyczna | A++ |
| kod celny | 85393220 |
| Kształt bańki | Elipsoida |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 400 W |
| Model | Matowy |
| Nie zawiera rtęci | NIE |
| Oświetlenie roślin | NIE |
| Powlekane | TAK |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 136.5 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 55400 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 36000 h |
| Średnica [mm] | 120 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2000 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
| Zamiennik lamp rtęciowych | NIE |
Pliki do pobrania
928153409830_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690044/928153409830-eu-pl-pl-prof.fp [544.29 kB]
Label_473394_big_color -
m/download/23690047/label-473394-big-color.pdf [68.98 kB]
Fiche_473394_pl -
m/download/23690048/fiche-473394-pl.pdf [335.46 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690049/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-HPS-003 -
m/download/23690046/gl-hid-hps-003.pdf [299.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135