Cena: |
131,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
131,94 |
zł netto |
Cena: |
162,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
162,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa 70W G8,5 230V 3000K barwa ciepła przeźroczysta CDM-TC PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | T14 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 74 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 830 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 81 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 73.2 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 78 - 87 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Skuteczność świetlna | 89 lm/W |
| Strumień świetlny | 6500 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 12000 h |
| Średnica | 14 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | G8,5 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-TC_0003 -
m/download/23690192/lrdd1-cdm-tc-0003.webp [2.32 kB]
928086505131_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690191/928086505131-eu-pl-pl-prof.fp [580.31 kB]
Label_473344_big_color -
m/download/23690194/label-473344-big-color.pdf [69.78 kB]
Fiche_473344_pl -
m/download/23690195/fiche-473344-pl.pdf [357.11 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690196/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHI-003 -
m/download/23690193/gl-hid-cmhi-003.pdf [317.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135