Cena: |
379,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
379,03 |
zł netto |
Cena: |
466,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
466,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa 60W 230V 2750K przeźroczysta CPO-TW PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 60 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 728 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 131 mm |
| Filtr UV | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 60 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 85 - 99 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Skuteczność świetlna | 120 lm/W |
| Strumień świetlny | 7200 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 32000 h |
| Średnica | 19 mm |
| Temperatura barwowa | 2800 K |
| Trzonek | PGZ12 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 70-79 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
lrdd1_cpo-tw_0001 -
m/download/22307067/lrdd1-cpo-tw-0001.webp [2.62 kB]
928088505127_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22307066/928088505127-eu-pl-pl-prof.fp [481.69 kB]
Label_473348_big_color -
m/download/22307069/label-473348-big-color.pdf [67.54 kB]
Fiche_473348_pl -
m/download/22307070/fiche-473348-pl.pdf [368.28 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22307071/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHO-003 -
m/download/22307068/gl-hid-cmho-003.pdf [286.39 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135