Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MASTER MHN-FC 1000W 740 4000K barwa neutralna 230V XW 928075705130 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| czas dostawy | 5 |
| Długość całkowita [mm] | 365 mm |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393290 |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła [W] | 1000 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 115 V |
| Powlekane | NIE |
| Pozycja pracy | p15 |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 91 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 93000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 12000 h |
| Średnica [mm] | 40 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 4100 K |
| Trzonek | Kabel |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 60-69 |
| Wymagana oprawa zamknięta | TAK |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
lppr1_mhn-fc_1000w -
m/download/19944063/lppr1-mhn-fc-1000w.webp [34.42 kB]
lrdd1_mhn-fc_double-ended -
m/download/19944065/lrdd1-mhn-fc-double-ended.webp [3.83 kB]
928075705130_EU.pl_PL.PROF -
m/download/19944064/928075705130-eu-pl-pl-prof.fp [465.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135