Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HALOGEN IDE 500W E40 230V CL 1CT/6
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| czas dostawy | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 216 mm |
| Filtr UV | NIE |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | D |
| klasa energetyczna | C |
| kod celny | 85392192 |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Moc źródła światła [W] | 500 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 230 V |
| Skręcony | NIE |
| Strumień świetlny [lm] | 10250 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 2000 h |
| Średnica [mm] | 38.5 mm |
| Technika podczerwieni (IRC) | NIE |
| Temperatura barwowa [K] | 2900 K |
| Trzonek | E40 |
Pliki do pobrania
e6aa3ea181b249729f90a4a300b951b3 -
m/download/21255537/e6aa3ea181b249729f90a4a300b951b3.webp [33.22 kB]
fp923900144240-pss-pl_pl -
m/download/8667786/fp923900144240-pss-pl-pl.pdf [323.28 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135