Cena: |
356,23 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
356,23 |
zł netto |
Cena: |
438,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
438,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa sodowa PG12-1 50W 2500K MASTER SDW-T White SON PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 56 kWh |
| Długość całkowita | 149 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła | 55.5 W |
| Model | Przezroczysty |
| Nie zawiera rtęci | nie |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 45.45 lm/W |
| Strumień świetlny | 2500 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 32 mm |
| Temperatura barwowa | 2500 K |
| Trzonek | PG12-1 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
LRDD1_SDW-T -
m/download/23690057/lrdd1-sdw-t.webp [2.00 kB]
928153909227_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690056/928153909227-eu-pl-pl-prof.fp [489.82 kB]
Label_473396_big_color -
m/download/23690059/label-473396-big-color.pdf [69.57 kB]
Fiche_473396_pl -
m/download/23690060/fiche-473396-pl.pdf [358.27 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690061/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-SDW-003 -
m/download/23690058/gl-hid-sdw-003.pdf [279.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135