Cena: |
6,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,09 |
zł netto |
Cena: |
7,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ŚWIETLÓWKA KOMPAKTOWA E-27 24W 8000H 3U T4 WOJ21144 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 24 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 174 mm |
| Do stosowania w zasilaniu awaryjnym z napięciem stałym | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Kształt bańki | Prosty |
| Moc źródła światła | 24 W |
| Napięcie lampy | 220 - 240 V |
| Odpowiednie do częstego załączania | tak |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Strumień świetlny | 1500 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 8000 h |
| Średnica | 48 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | E27 |
| Wbudowany czujnik zmierzchowy | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
| Zastosowanie zewnętrzne | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135