Cena: |
18,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,09 |
zł netto |
Cena: |
22,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampki choinkowe 40 LED kulki 4m IP44 ŻÓŁTE/RÓŻOWE, timer EMOS
| Wymiary | nie dotyczy |
| do wysokości choinki | 100 cm |
| odstęp między diodami LED | 10 cm |
| kolor przewodów | czarny |
| wielkość diod LED | 10 mm |
| Stopień ochrony | IP44 |
| żywotność | 50 000 godzin |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| przeznaczenie | zewnętrzne i wewnętrzne |
| auto on/off | tak |
| Typ | łańcuch |
| Rodzaj | łańcuch |
| długość przewodu | 5 m |
| ŚWIATŁO: | żółty, różowy |
| Barwa światła | żółty, różowy |
| długość łańcucha LED | 4 m |
| różne tryby świecenia | świeci |
| Pobór mocy | 2,4 W |
| kształt | kulka |
| napięcie | 230 V |
| ilość LED | 40 |
| typ zasilania | sieć |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: EMOS PL Sp. z o.o. ul. Gałczyńskiego 6 43-300 Bielsko-Biała info@emos.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: EMOS PL Sp. z o.o. ul. Gałczyńskiego 6 43-300 Bielsko-Biała info@emos.pl
Produkty z tej samej kategorii co Lampki choinkowe 40 LED kulki 4m IP44 ŻÓŁTE/RÓŻOWE, timer EMOS
Cena: |
3921brutto |
|
8 SZT |
24h |
Cena: |
3536brutto |
|
23 SZT |
24h |
Cena: |
4975brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
3921brutto |
|
1 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135