Cena: |
108,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
108,45 |
zł netto |
Cena: |
133,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
133,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LUXEYE SENSE CM KIT SYSTEM STEROWANIA LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 50 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Inne |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Szerokość | 95.2 mm |
| Średnica | 95 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
asset-3957468 -
m/download/23054860/asset-3957468.pdf [2.86 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135