Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa hermetyczna 2x58W G13 Ikl. 230V IP65 TCW060 EB 89778099 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 136 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Długość [mm] | 1570 milimetr |
| Do montażu natynkowego | TAK |
| Do montażu sufitowego | TAK |
| Do montażu ściennego | TAK |
| Do montażu wbudowanego | TAK |
| Do oświetlenia awaryjnego | TAK |
| Do zabudowy sufitowej, klasa przeciwpożarowa „F z dachem” | TAK |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka wielokierunkowa/rozproszona |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa przeciwpożarowa „D” | TAK |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne strukturyzowane |
| Moc lampy dla wersji wielowatowej | Nie dotyczy |
| Moc źródła światła [W] | 58 W |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Odbłyśnik | Biały |
| Odpowiednie do stanowisk pracy z monitorami | TAK |
| Oprawka | G13 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przystosowane do zawieszenia | TAK |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny standardowy |
| Rodzaj rastra | Brak |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Bez ściemniania |
| Rozsył światła | Bezpośredni/Pośredni |
| Temperatura barwowa [K] | 2700 K |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość/głębokość [mm] | 90 milimetr |
| Z czujnikiem ruchu | TAK |
| Z czujnikiem światła | TAK |
| Z modułem oświetlenia awaryjnego | TAK |
| Zawiera osprzęt | TAK |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Źródło światła | Świetlówka D=26 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa hermetyczna 2x58W G13 Ikl. 230V IP65 TCW060 EB 89778099 PHILIPS
Cena: |
6340brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
23248brutto |
|
12 SZT |
24h |
Cena: |
9595brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
20730brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
40294brutto |
|
4 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135