Cena: |
154,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
154,01 |
zł netto |
Cena: |
189,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
189,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa hermetyczna LED LIMEA GIGANT 52W 150cm IP65 neutralna biel SLI028026NW Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 52 W |
| Prąd | 235 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | C |
| Zużycie energii | 52 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Współczynnik mocy | 0.92 |
| Strumień świetlny użytkowy | 8900 lm (120)° |
| Strumień świetlny | 8000/8900 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 171 lm/W |
| Światłość | 2500 CD |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Możliwość ściemniania | - |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 50000 h |
| Materiał obudowy | POLIWĘGLAN/ PC |
| IK | 10 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Szary/Biały |
| Wymiary (A x B x C) | 1490x72x70 [mm] |
| Waga | 1.5 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy/Zwieszany |
| Zastosowanie | INT/EXT |
| Gwarancja | 5 lat |
Pliki do pobrania
instrukcja.pdf [2022-06-09 08:46, 1.25 MB]
limea_gigant_52w_hermetyk_sli028026nw.pdf [2022-06-09 08:46, 1.30 MB]
sli028026nw_deklaracja_429668.pdf [2022-06-09 08:46, 119.76 kB]
Karta katalogowa en -
m/download/18668541/karta-katalogowa-en.pdf [1.61 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18668542/karta-katalogowa-de.pdf [1.61 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18668543/karta-katalogowa-pl.pdf [1.60 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa hermetyczna LED LIMEA GIGANT 52W 150cm IP65 neutralna biel SLI028026NW Spectrum Led
Cena: |
1087brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Cena: |
40294brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
3608brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
20730brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
14309brutto |
|
32 SZT |
24h |
Cena: |
4777brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
35 SZT |
10 dni |
Cena: |
23248brutto |
|
12 SZT |
24h |
Cena: |
9595brutto |
|
1 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135