Cena: |
26,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,85 |
zł netto |
Cena: |
33,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka OSRAM LED STAR RGB + pilot 4,5W=25W E14 LEDVANCE
Parametry techniczne: Żarówka OSRAM LED STAR RGB + pilot 4,5W=25W E14 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Materiał bańki | Tworzywo sztuczne |
| Typ bańki | B11 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 107 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 200.00 - 200.00 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Świecowy |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 4.20 - 4.20 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | tak |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 36 - 36 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 59 lm/W |
| Strumień świetlny | 250 - 250 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 25000 h |
| Średnica | 37 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E14 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.17 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 153 |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 250 lm |
Pliki do pobrania
asset_13031643.pdf [2022-11-14 11:09, 20.92 kB]
asset-13136926 -
m/download/23052143/asset-13136926.pdf [217.66 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka OSRAM LED STAR RGB + pilot 4,5W=25W E14 LEDVANCE
Cena: |
461brutto |
|
108 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
531brutto |
|
50 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
559brutto |
|
63 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
604brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
644brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
387brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4360brutto |
|
46 SZT |
24h |
Cena: |
335brutto |
|
7 SZT |
24h |
Cena: |
850brutto |
|
38 SZT |
24h |
Cena: |
383brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135