Cena: |
8,75 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,75 |
zł netto |
Cena: |
10,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED świeczka 2W=25W 250lm 2700K barwa ciepła LEDCandle 2-25W E14 B35 827 PHILIPS
Świeca LED z klasycznym żarnikiem łączą tradycyjne, dobrze znane wzornictwo i kształt z trwałością oraz korzyściami, jakie zapewnia technologia LED. Ta żarówka LED to doskonały wybór dla osób, które planują modernizację i poszukują zamiennika LED: w porównaniu z konwencjonalnymi lampami ta technologia pozwala uzyskać oszczędność energii na poziomie 90%. Szklane żarówki LED CorePro zapewniają doskonałą jakość światła do oświetlenia schodów. Świece LED dzięki trwałości 15 000 godzin pozwalają też zmniejszyć koszty konserwacji.
Dane produktu Informacje ogólne Trzonek E14 [ E14] Zgodność z normą UE RoHS Tak Trwałość nominalna (Nom) 15000 h Cykl załączania 20000X Dane techniczne 2-25W Wartość referencyjna pomiaru strumienia Sphere Dane techniczne oświetlenia Kod barwy 827 [ Tb 2700K] Strumień świetlny (Nom) 250 lm Oznaczenie koloru ciepłobiała (WW) Skorelowana temperatura barwowa (Nom) 2700 K Skuteczność świetlna (znamionowa) (Nom) 125,00 lm/W Jednorodność barw <6 Wskaźnik oddawania barw (Nom) 80 LLMF At End Of Nominal Lifetime (Nom) 70 % Eksploatacja i połączenie elektryczne Częstotliwość wejściowa 50 do 60 Hz Power (Rated) (Nom) 2 W Lamp Current (Nom) 20 mA Równoważna moc w watach 25 W Czas uruchomienia (Nom) 0,5 s Czas rozgrzewania lampy do 60% (Nom) 0.5 s Współczynnik mocy (Nom) 0.4 Napięcie (Nom) 220-240 V Temperatura Maksymalna temperatura obudowy (Nom) 36 °C Sterowanie i Ściemnianie Ściemnialna brak Mechanika i korpus Wykończenie żarówki Przezroczyste
Parametry techniczne: Żarówka LED świeczka 2W=25W 250lm 2700K barwa ciepła LEDCandle 2-25W E14 B35 827 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 2 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 123 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Świecowy |
| Lampa z włóknem | tak |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 20000 |
| Moc lampy | 2 - 2 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 20 - 20 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 125 lm/W |
| Strumień świetlny | 250 - 250 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 35 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E14 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.0764 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 1.25 |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 250 lm |
Pliki do pobrania
SRDD1_LEDCL_0015 -
m/download/22775690/srdd1-ledcl-0015.webp [19.94 kB]
929001238492_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22775689/929001238492-eu-pl-pl-prof.fp [486.79 kB]
Label_387361_big_color -
m/download/22775692/label-387361-big-color.pdf [68.54 kB]
Fiche_387361_pl -
m/download/22775693/fiche-387361-pl.pdf [176.16 kB]
LEDcandle_ND_2-25W_BA35_827_CL_IES -
m/download/22775691/ledcandle-nd-2-25w-ba35-827-cl-ies.ies [3.53 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22775695/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
EPD-Philips-CorePro-Glass-LED-candles-and-luster-COMF-8799442-Ref-929001345392-20240903-EPD -
m/download/22775694/epd-philips-corepro-glass-led-candles-and-luster-comf-8799442-ref-929001345392-20240903-epd.pdf [771.04 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED świeczka 2W=25W 250lm 2700K barwa ciepła LEDCandle 2-25W E14 B35 827 PHILIPS
Cena: |
1471brutto |
|
8 SZT |
24h |
Cena: |
940brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
1099brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
1307brutto |
|
85 SZT |
24h |
Cena: |
956brutto |
|
79 SZT |
24h |
Cena: |
940brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
1076brutto |
|
31 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135