Cena: |
63,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
63,20 |
zł netto |
Cena: |
77,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
77,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: MASTER PLE-C 8W/827 E27 230-240V 1CT/6 produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: MASTER PLE-C 8W/827 E27 230-240V 1CT/6 produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 8 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 827 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 119.2 mm |
| Do stosowania w zasilaniu awaryjnym z napięciem stałym | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Kształt bańki | Prosty |
| Moc źródła światła | 8 W |
| Napięcie lampy | 230 - 240 V |
| Odpowiednie do częstego załączania | nie |
| Promiennik UV black light | nie |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Brak |
| Strumień świetlny | 432 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 28 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Trzonek | E27 |
| Wbudowany czujnik zmierzchowy | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zastosowanie zewnętrzne | nie |
Pliki do pobrania
83bd0163-4604-475c-8b14-a4a300cad0ec_96 -
m/download/21565878/83bd0163-4604-475c-8b14-a4a300cad0ec-96.gif [40.96 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co MASTER PLE-C 8W/827 E27 230-240V 1CT/6 produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
580brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1206brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
419brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
621brutto |
|
43 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
376brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
532brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
872brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1397brutto |
|
15 SZT |
24h |
Cena: |
1935brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
662 SZT |
10 dni |
Cena: |
376brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1538brutto |
|
40 SZT |
24h |
Cena: |
397brutto |
|
34 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
831brutto |
|
16 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135