Cena: |
16,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,28 |
zł netto |
Cena: |
20,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED 7W=60W 806lm 2700K barwa ciepła kulka 7-60W E27 G93 827 Szkło przezroczyste PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Materiał bańki | Szkło |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 140 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kulisty |
| Lampa z włóknem | tak |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 20000 |
| Moc lampy | 7 - 7 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 60 - 60 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 115 lm/W |
| Strumień świetlny | 806 - 806 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 95 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1086 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 146 % |
| Współczynnik mocy | 0.51 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 806 lm |
Pliki do pobrania
LEDglobe_ND_G93_E27_TD -
m/download/23685683/ledglobe-nd-g93-e27-td.webp [2.22 kB]
929001387992_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23685682/929001387992-eu-pl-pl-prof.fp [530.72 kB]
Label_1825195_big_color -
m/download/23685697/label-1825195-big-color.pdf [67.76 kB]
Fiche_1825195_pl -
m/download/23685698/fiche-1825195-pl.pdf [176.42 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23685702/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
LEDbulb_60W_E27_827_CL_G93_ND-IES -
m/download/23685684/ledbulb-60w-e27-827-cl-g93-nd-ies.ies [3.52 kB]
Corepro_Candle_packaging -
m/download/23685699/corepro-candle-packaging.webp [63.80 kB]
CorePro_LED_Bulb -
m/download/23685700/corepro-led-bulb.webp [10.94 kB]
EPD-Philips-CorePro-Glass-LED-bulbs-COMF-8793379-Ref-929001387692-20240903-EPD -
m/download/23685701/epd-philips-corepro-glass-led-bulbs-comf-8793379-ref-929001387692-20240903-epd.pdf [750.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED 7W=60W 806lm 2700K barwa ciepła kulka 7-60W E27 G93 827 Szkło przezroczyste PHILIPS
Cena: |
1167brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1175brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4189brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
1175brutto |
|
0 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
1588brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135