Cena: |
19,32 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,32 |
zł netto |
Cena: |
23,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa elewacyjna Parete GU10 x1 Jednokierunkowy kinkiet 250V IP54 80 x 73 x 95mm biały SLIP007009 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 250 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zawiera źródło | Nie |
| Zakres temperatur pracy | -20 DO +40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Materiał obudowy | POLIWĘGLAN/PC |
| Trzonek | GU10 |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0.2 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | współpraca ze SPECTRUM SMART |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Oprawa elewacyjna Parete GU10 x1 Jednokierunkowy kinkiet 250V IP54 80 x 73 x 95mm biały SLIP007009 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
_SLIP007009 -
m/download/18658151/slip007009.pdf [1.58 MB]
PARETE_GU10_SLIP007009 -
m/download/18658154/parete-gu10-slip007009.pdf [1.58 MB]
PARETE_GU10_x1_jednokierunkowy_kinkiet_na_wymienne_rdo_wiata_GU10_SLIP007009 -
m/download/18658155/parete-gu10-x1-jednokierunkowy-kinkiet-na-wymienne-rdo-wiata-gu10-slip007009.pdf [1.58 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135