Cena: |
157,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
157,02 |
zł netto |
Cena: |
193,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
193,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Panel Led ALGINE PREMIUM 30W NW 230V 120st IP20 600x600x10mm BIAŁY 5 lat gw. SLI035049NW Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 30 W |
| Prąd | 135 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | D |
| Zużycie energii | 30 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Strumień świetlny użytkowy | 4400 lm (360)° |
| Strumień świetlny | 3800 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 146 lm/W |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 50000 h |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM, PLASTIC |
| IK | 06 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Biały |
| Otwór montażowy | 575x575 [mm] |
| Waga | 2.82 kg |
| Sposób montażu | Podtynkowy/Natynkowy/Zwieszany |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 5 lat |
Pliki do pobrania
_SLI035049NW -
m/download/18668580/sli035049nw.pdf [1.54 MB]
ALGINE_SLI035049NW -
m/download/18668581/algine-sli035049nw.pdf [1.53 MB]
ALGINE_PREMIUM_30W_panel_SLI035049NW -
m/download/18668582/algine-premium-30w-panel-sli035049nw.pdf [1.53 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Panel Led ALGINE PREMIUM 30W NW 230V 120st IP20 600x600x10mm BIAŁY 5 lat gw. SLI035049NW Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135