Cena: |
26,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,84 |
zł netto |
Cena: |
33,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: QULES AC L-W Szczelna oprawa sufitowa KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | T8 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 18 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość | 1210 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Liniowy |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 25000 |
| Moc lampy | 18 - 18 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 130 - 130 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Skuteczność świetlna | 150.00 lm/W |
| Strumień świetlny | 2700 - 2700 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 30000 h |
| Średnica | 28 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | G13 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
Pliki do pobrania
karta 26065 -
m/download/18736198/karta-26065.pdf [948.03 kB]
CE_839 T8 LED GLASSv3 v2_PL -
m/download/13164852/ce-839-t8-led-glassv3-v2-pl.pdf [843.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135