Cena: |
16,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,81 |
zł netto |
Cena: |
20,68 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: żarówka ESG LED 9W GX53 WW ciepła biała KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 9 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 25 m |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Płaski okrągły |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 9 - 9 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 71 - 71 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Skuteczność świetlna | 80 lm/W |
| Strumień świetlny | 720 - 720 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 20000 h |
| Średnica | 75 mm |
| Światłość | 260 cd |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GX53 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
Pliki do pobrania
22422 -
m/download/14764940/22422.pdf [663.86 kB]
CE_877 ESG LED 9W GX53 v3_PL -
m/download/13163811/ce-877-esg-led-9w-gx53-v3-pl.pdf [820.06 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135