Cena: |
7,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,46 |
zł netto |
Cena: |
9,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka XLED LED G45 E27 6W 810lm 4000K barwa neutralna 230V 29633 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 6 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 78 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Kulisty |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 6 - 6 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 48 - 48 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Skuteczność świetlna | 135 lm/W |
| Strumień świetlny | 810 - 810 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 45 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
Pliki do pobrania
29633_karta_techniczna -
m/download/17553023/29633-karta-techniczna.pdf [621.79 kB]
29633_etykietaEEI -
m/download/17553010/29633-etykietaeei.pdf [433.68 kB]
CE_904 XLED C35_G45 v3_PL -
m/download/13165429/ce-904-xled-c35-g45-v3-pl.pdf [883.14 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka XLED LED G45 E27 6W 810lm 4000K barwa neutralna 230V 29633 KANLUX
Cena: |
1993brutto |
|
24 SZT |
24h |
Cena: |
376brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
673brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
9786brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
419brutto |
|
48 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
621brutto |
|
43 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
776brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
514 SZT |
10 dni |
Cena: |
955brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
666brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135