Cena: |
19,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,37 |
zł netto |
Cena: |
23,82 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,82 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnica modułowa 3x18 podtynkowa metalowa KP-DB-I-MF-318 29321 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 19 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 30 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Inne |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 19 - 19 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 100 lm/W |
| Strumień świetlny | 1900 - 1900 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 18000 h |
| Średnica | 165 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
Pliki do pobrania
29303 -
m/download/14766627/29303.pdf [699.34 kB]
CE_910 MODv2 LED 12W_19W v2_PL -
m/download/13165371/ce-910-modv2-led-12w-19w-v2-pl.pdf [76.68 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica modułowa 3x18 podtynkowa metalowa KP-DB-I-MF-318 29321 KANLUX
Cena: |
1589brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135