Cena: |
8,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,41 |
zł netto |
Cena: |
10,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka XLED C35T 2,5W-SW 135lm E14 1800K barwa ciepła 230V 29641 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 3 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 123 mm |
| Kolor | Bursztynowy |
| Kształt bańki | Świecowy |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 2.5 - 2.5 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 19 - 19 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 54 lm/W |
| Strumień świetlny | 135 - 135 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 35 mm |
| Temperatura barwowa | 1800 - 1800 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E14 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
Pliki do pobrania
29641 -
m/download/14766691/29641.pdf [359.34 kB]
CE_941 XLED C35T_A60_G125_G95_ST64 -SW v1_PL -
m/download/13165434/ce-941-xled-c35t-a60-g125-g95-st64-sw-v1-pl.pdf [803.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135