Cena: |
74,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,99 |
zł netto |
Cena: |
92,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
92,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Plafoniera LED z czujnikiem ruchu 24W neutralna BENO 1920lm IP54 Grafitowy 33347 KANLUX
Oprawy Kanlux BENO to unikatowa konstrukcja i wyjątkowy efekt świetlny. Zostały stworzone przez projektantów Kanlux, dlatego ich wzory zostały przez nas zastrzeżone w urzędzie patentowym. Kanlux BENO LED to wysoka odporność na warunki atmosferyczne - dlatego możemy stosować je wewnątrz domu jak i na zewnątrz. To również szybki i łatwy montaż na suficie lub ścianie oraz czujnik ruchu (w wersjach -SE) z możliwością regulacji. Kanlux BENO LED jest oprawą multifunkcjonalną, którą ze względu na jej aspekty techniczne, możemy zastosować praktycznie w każdym miejscu. Ponadto jej design jest unikatowy i stanie się ona ozdobą każdego miejsca, w którym ją umieścimy.
DANE OGÓLNE:
· Kolor: grafitowy
· Miejsce montażu: do nadbudowania na ścianie, do nadbudowania
· na suficie
· Miejsce zastosowania: wewnątrz i na zewnątrz
· Minimalna odległość od oświetlanego obiektu : 0,5m
· Możliwość współpracy ze ściemniaczem: nie
· Wykrywanie ruchu: tak
· Długość [mm]: 260
· Szerokość [mm]: 260
· Wysokość [mm]: 55
· Regulacja czułości: tak
· Zawartość rtęci: nie
· Zintegrowane źródło światła LED: tak
DANE TECHNICZNE:
· Napięcie znamionowe [V]: 220-240 AC
· Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50
· Moc maksymalna [W]: 24
· Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym : II
· Materiał klosza: tworzywo sztuczne
· Rodzaj diody: LED SMD
· Strumień świetlny oprawy [lm]: 1920
· Użyteczny strumień świetlny źródła światła Φuse [lm] : 2900
· Użyteczny strumień świetlny źródła światła Φuse [lm] : w kuli (360°)
· Barwa światła: biała
· Skorelowana temperatura barwowa [K]: 4000
· Jednolitość barwy w elipsach McAdama: ≤6
· Wskaźnik oddawania barw: 80
· Trwałość [h]: 20000
· Współczynnik zachowania strumienia świetlnego na
· zakończenie nominalnego okresu trwałości: L70B50
· Ilość cykli wł/wył: ≥20000
· Kąt świecenia [°]: 110
· Skuteczność świetlna lampy [lm/W]: 80
· Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C]: -15÷35
· Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
· Rodzaj czujnika: mikrofalowy
· Rodzaj przyłącza: kostka samozaciskowa
· Zakres przekrojów stosowanych przewodów [mm²]: 0,5÷1,5
· Czas działania czujnika [sekunda-minuta]: 5-5
· Czas nagrzewania lampy [s]: ≤1
· Czas zapłonu lampy [s]: ≤0,5
· Częstotliwość pracy czujnika [MHz]: 5800
· Nastawa poziomu natężenia oświetlenia, przy którym czujnik wykrywa ruch [lx]: 2/10/50/off
· Stopień IP: 54
· Zasięg czujnika [m]: max 4.5
Parametry techniczne: Plafoniera LED z czujnikiem ruchu 24W neutralna BENO 1920lm IP54 Grafitowy 33347 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 24 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 260 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Inne |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna oprawy | 80 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1920 lm |
| Szerokość | 260 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 55 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -15 - 35 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
33347 -
m/download/14767051/33347.pdf [495.73 kB]
CE_936 BENO 18W_24W NW-O_L-SE v2_PL -
m/download/13165750/ce-936-beno-18w-24w-nw-o-l-se-v2-pl.pdf [853.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135